Podbudowy wykonujemy wyłącznie z oryginalnych materiałów firmy Zirkonzahn. Prestiż marki oraz najwyższa jakość produktu wyróżni Państwa praktykę, pozwoli oferować pacjentom uzupełnienia trwałe, piękne oraz o pełnej kompatybilności. Szeroki zakres oferowanych przez nas materiałów umożliwi nieograniczoną kreatywność we wspólnym planowaniu pracy protetycznej.

Do każdej pracy dołączany jest certyfikat przeznaczony dla pacjenta poświadczający najwyższą jakość produktu użytego do wykonania podbudowy.

Materiały używane w naszej codziennej pracy:

Prettau® Anterior®
Prettau® Zirconia
ICE Zirkon Translucent
Temp Basic
Temp Premium
Temp Premium Flexible
Tecno Med
Try-In & Burnout
Chrom-Cobalt
Titan
Titanium Raw-Abutment®

 

 

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ UŻYWANY PRZEZ NAS CYRKON?

Materiał cyrkonowy produkowany jest obecnie przez wiele firm,  ich jakość jest jednak nieporównywalna do oryginalnego cyrkonu pochodzącego z firmy Zirkonzahn. Cyrkon Zirkonzahn, w porównaniu z innymi, dużo tańszymi materiałami cyrkonowymi, wykazuje zdecydowanie wyższą twardość, czystość i biozgodność.

Cyrkon firmy Zirkonzahn produkowany jest w siedzibie firmy, wśród gór południowego Tyrolu. Proszek cyrkonowy oczyszczany jest za pomocą specjalnej procedury, oraz prasowany na bloczki. Po synteryzacji w piecach w temperaturze 1500ºC osiąga ostateczną twardość i odporność, którą wyróżnia się na tle innych materiałów cyrkonowych dostępnych na rynku (które często pękają w trakcje samego montowania w maszynie). Z cyrkonu Zirkonzahn można wykonywać prawie wszystkie konstrukcje w odbudowach dentystycznych, w tym wielopunktowe mosty.

 

Zirconia dental material / for dental restorations / translucent

 

Zirkonzahn i Antoszewski Laboratorium oferuje cyrkon o różnych współczynnikach przezierności np. bardziej przezierny cyrkon Prettau jest szczególnie odpowiedni dla pełnoceramicznych prac protetycznych.